Ryzyko gangstera” to trzeci tom mafijnej serii, która podbiła polskie listy bestsellerów. Wciągająca, niebezpieczna opowieść, zaskakująca na każdym kroku. Historia obfita w mnóstwo wrażeń, szybkich i niespodziewanych dla czytelnika zwrotów akcji. Nie ma tutaj mowy o nudzie. Każdy następny rozdział gwarantuje coraz to więcej emocji, przez które niejednokrotnie serce szybciej zabije. Książka, w której autor nie szczędził tajemnic, brutalności, ale też uczuć. Bohaterowie niejedno mający na swoim sumieniu. Mimo to, nadal są zdolnie do dostrzegania również czegoś więcej niż tylko zła. Lektura pokazująca, że nie ma znaczenia to ile czasu upłynęło. Jeżeli uczucie wiążące dwojga ludzi jest szczere i prawdziwe – przetrwa każdą, nawet najcięższą próbę. Powieść pokazująca jak bardzo ważna jest rodzina oraz wzajemne zaufanie. Lektura, w której nieprzyjaciel czyha tuż za rogiem oczekując na jeden moment nieuwagi by uderzyć. Nie zdaje sobie jednak sprawy jak bardzo główni bohaterowie są sprytni i zawzięci. W końcu książka ubarwiona o gorące sceny podgrzewające atmosferę.

Kilka słów o autorce książki – Anna Wolf

Anna Wolf to młoda, polska pisarka mieszkająca w Gorzowie Wielkopolskim. Szczęśliwa żona i matka dwóch córek. Właścicielka cocker spaniela. Zadebiutowała za sprawą “Serca Gangstera” – pierwszego tomu mafijnej serii Gangsterzy.

“Ryzyko gangstera” – kontynuacja serii Gangsterzy

Głównym bohaterem trzeciego tomu jest Siergiej Szewczenko. Brutalny, pewny siebie i niebezpieczny mężczyzna stojący na czele mafii. Z pozory wydaje się, że nic nie jest w stanie zachwiać jego spokój. Niewiele osób jest świadomych, że nawet on ma słaby punkt. Jest jednak ktoś, kto w dawnych latach był dla niego bardzo ważny.  W momencie gdy pod gruzami znajduje młodą, nieprzytomną kobietę – przeszłość wkrada się w jego życie z tak dużą siłą, że niemal powala go z nóg. W brudnej, wychudzonej, ledwo żywej kobiecie rozpoznaje swój słaby punkt. Ava jest kobietą, która utraciła pamięć. Ostatnie czasy były dla niej bardzo trudne. Tych dwoje w niecodziennych warunkach ponownie spotyka się po wielu latach. Ona niczego nie pamięta. On pragnie, ażeby wszystko sobie przypomniała.

W momencie gdy Ava odzyskuje pamięć, dopada ją przerażenie. Wie, że Szewczenko ratując ją podejmuje duże ryzyko. Wychodzi na to, że kobieta nie jest zwykłą, dawną znajomą, ale zabójczynią będącą na usługach mafii. Ava uważa, że Szewczenko wiele ryzykuje. Nie ma pojęcia jednak, z jak bardzo niebezpieczną osobą ma do czynienia. Nie jest świadoma tego, kto ryzykuje bardziej.

Zima zdjęcie autorstwa svetlanasokolova - pl.freepik.com